Pracovník/ce dřevovýroby s příspěvkem na ubytování Šlapanice

Aktualizováno:

11. 6. 2024

Lokalita pracoviště:

Šlapanice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Truhlář Brno-venkov

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.\nOPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Zlín

Požadavky

Tato pozice je vhodná pro osoby s různými profesními zkušenostmi od nevyučených dělníků. Pro zkušené a zaučené je možný rychlý postup na pozici Truhlář, kde je mzda až 35 000,-

Výhodou jsou zkušenosti z oblasti dřevovýroby, řidičský průkaz skupiny B, průkaz řidiče VZV a základní znalost práce na PC.

Náplň práce

Hledáme pečlivého a samostatného kolegu či kolegyni s manuální zručností, který/á bude zodpovědný/á za manipulaci s výrobky a jejich balení do dřevěných obalů.

Nabízíme

Ze začátku jednosměnný provoz (pouze ranní směny), následně dvousměnný provoz.
Možnost příspěvku na ubytování nebo dojíždění.
Mzdové ohodnocení 30 000,-, po zapracování až 35 000,-
Možnost profesního rozvoje a rychlého kariérního postupu.
Závodní stravování.
Čisté a příjemné pracovní prostředí.
Skvělý tým kolegů.
Místo výkonu práce: Brno - Šlapanice

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis
Tel: 731 526 255