Projektanti / technici ocelových konstrukcí Znojmo

Aktualizováno:

17. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Znojmo

Nabízený plat:

35000 - 55000 Kč

Značka:

29382580789

Firma:

GRITEC konstrukce hal s.r.o.

Náplň práce

Požadavky:
- technické vzdělání SŠ , resp. VŠ
- znalost programu CAD, zaškolení do firemního 3D CAD, praxe výhodou
- znalost německého jazyka výhodou
Náplň práce:
- technická dokumentace a podklady pro zaměstnance, porovnávání cen od dodavatelů
- řízení pracovníků na dílně - zadávání a kontrola práce
Informace:
- mailem, telefonicky.>

Podobné nabídky práce

Hosteska / Promotér - prémiové produkty - až 300 Kč/hod!

před týdnem Znojmo Bubnovi s.r.o.
25000 - 40000 Kč za měsíc

Projektant/ka mostních konstrukcí - mzda dle zkušeností

včera Frýdek-Místek Advantage Consulting, s.r.o.\nOstrava

Konstruktér ocelových konstrukcí (35 - 55.000 Kč)

dnes Prostějov Jobs Contact Personal, s.r.o.
35000 - 55000 Kč za měsíc

Zaujmi svět ocelových konstrukcí jako Přípravář / Rozpočtář výroby

dnes Jihlava O.K. solution, s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

Přípravář monolitických konstrukcí

před 4 dny Praha JOBSTART s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

GRITEC konstrukce hal s.r.o.

Kontaktní osoba:
Franz Gritsch
Tel: 0043 664 5366 415
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.