Provozní pracovník/pracovnice úklidu Nesuchyně

Aktualizováno:

16. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nesuchyně

Nabízený plat:

23400 Kč

Značka:

29369620716

Firma:

LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: úklid a údržba vnitřních prostor prováděn na základě stanoveného harmonogramu, čištění vnitřních ploch apod., volba vhodného druhu úklidu a čištění dle hygienických plánů.
Požadujeme: dobrou fyzickou kondici, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Praxe v oboru minimálně 3 roky a anglický jazyk výhodou.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem khalemskaia@visapoint.online