Praktická sestra Nové Strašecí

Aktualizováno:

31. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Strašecí

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

32000 - 42000 Kč

Značka:

29083920796

Firma:

ALMA MATER, o.p.s.

Náplň práce

Náplň práce: zdravotní péče o klienty Domova se zvláštním režimem (cílová skupina lidí trpící demencí) a administrativa s tím spojená.
Požadujeme: zdravotní vzdělání, znalost práce na PC, pozitivní přístup k práci s lidmi (seniory), zodpovědnost, empatii, pracovitost, týmovost, výpis z rejstříku trestů. Praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 8, 9, příspěvek na penzijní pojištění, dotované obědy, pravidelné odměny 2x do roka, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days.
Možnost také zkráceného úvazku. Nástup možný i dříve.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz