Aktivizační pracovník/pracovnice v sociálních službách Nové Strašecí

Aktualizováno:

31. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Strašecí

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

23470 - 23850 Kč

Značka:

29346120720

Firma:

ALMA MATER, o.p.s.

Náplň práce

Náplň práce: zajišťování zájmové, kulturní, vzdělávací činnosti, organizování a realizace aktivizačních programů a volnočasových aktivit pro seniory v pobytovém zařízení.
Požadujeme: minimálně výuční list, základní znalost práce na PC, zodpovědnost, empatii, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, výpis z rejstříku trestů. Splnění kvalifikace dle zákona 108/2006Sb., znalost programu Cygnus a praxe v obdobném zařízení výhodou.
Nabízíme: platovou třídu 6, stálou pracovní dobu bez SO a NE, příspěvek na penzijní pojištění, dotované obědy, pravidelné odměny 2x do roka, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days.
Možnost také zkráceného úvazku.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz