Pracovník příjmu zboží (ž/m) okres Tachov

Aktualizováno:

10. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Tachov

Značka:

A10788

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Minimálně SŠ vzdělání
* Praxe v oddělení logistiky
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Znalost práce na PC – MS Office (SAP- výhodou)
* Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
* Odolnost vůči stresu, schopnost určování priorit
* Schopnost přizpůsobit se rychlým změnám
* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který se chopí role pracovníka příjmu materiálu s chutí a odhodláním. Pokud toužíte po práci, která vám umožní být součástí každodenního pohybu a růstu našeho podniku, pak je tato pozice právě pro vás.
* Příjem materiálu do systému SAP
* Kontrola dodacích listů v systému SAP
* Evidence a archivování přijatých dodacích listů
* Komunikace s řidiči kamionů a řízení vykládkových oken
* Komunikace s Teamleadrem skladu a plánování vykládkových oken
* Vytváření reklamací na dodavatele (neshodně dodané zboží)
* Komunikace a řízení celních procesů se společností Gerlach
* Evidence obalového konta (BINMAN) - Příjem + Výdej
* Vystavování průvodních dokladů pro zásilky prázdných obalů, materiálu vráceného dodavateli apod.
* Komunikace s materiálovými plánovači

Nabízíme

* Motivační platové ohodnocení
* 25 dnů dovolené
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Penzijní připojištění
* Příspěvek na dovolenou
* Závodní stravování
* Firemní společenské akce
* Přátelský kolektiv a další výhody
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová
Tel: +420 602 119 523