Specialista IT Polička

Aktualizováno:

10. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Polička

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1638443573

Zařazeno na pozici:

IT Specialista Svitavy

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která patří k významným hráčům v perspektivním non – automotive oboru, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT specialista.

Náplň práce:
* Řízení IT požadavků členů holdingu
* Komunikace a řízení požadavků uživatelů systémů Helios a Dimenze++
* Optimalizace a implementace procesů
* Nastavení a správa ERP systémů, kamerových systémů, PCO, docházkového systémů
* Spolupráce s dodavateli systémů

Požadujeme:
* SŠ vzdělání s maturitou
* Zkušenost se zaváděním ERP systémů ve výrobních společnostech
* Praxi na obdobné pozici v délce minimálně 2 roky
* Bezúhonnost
* Aktivní přístup, analytické, procesní a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
* Znalost programů HELIOS, Dimenze ++ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
* Zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti
* Motivační finanční ohodnocení
* Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
* Přátelské a dynamické pracovní prostředí
* Možnost home office
* 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
* Stravenkový paušál
* Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony
* Možnost osobního rozvoje
* Příspěvek na dojíždění
* Penzijní připojištění
* Lokalita: Polička

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant