Správce informačních a komunikačních technologií, tř. 11 Praha - Černý Most

Aktualizováno:

13. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha - Černý Most

Nabízený plat:

25280 - 37170 Kč za měsíc

Firma:

Městská část Praha 14

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání v oboru ICT
Základní znalost AJ výhodou
Orientace v IT technologiích a službách
Nadšení pro IT a komunikační technologie, sociální sítě ad.
Zkušenosti s podporou uživatelů výhodou
Samostatnost, cílevědomost a schopnost dotahovat věci do konce

Náplň práce

Správa a rozvoj vybraných informačních systémů
Podpora uživatelů a řešení IT problémů
Komunikace s dodavateli IT služeb a technologií
Příprava a aktualizace dokumentace IT procesů
Spolupráce na velmi zajímavých nových IT projektech

Nabízíme

výbornou dopravní dostupnost - ÚMČ se nachází v přímé blízkosti metra linky "B" (zastávka Rajská zahrada)
stravenky pro zaměstnance
možnost trvalého vzdělání - školení, semináře, kurzy
Flexi poukázky
25 dní dovolené (200 hod.)
4 dny indispozičního volna (sick days)
další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním nebo pracovním výročí)
příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

Platové zařazení:
struktura platu: základní plat v 11. PT (25.280 Kč až 37.170 Kč podle započitatelné praxe), osobní příplatek po zkušební době (max. do výše 50 % příslušného PT), mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků

Datum nástupu: dle dohody

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Chirilická