Učitel/ka mateřské školy Šanov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Šanov

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

29328320735

Firma:

Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník

Náplň práce

ZŠ rodinného typu, malý počet žáků ve třídě. Pouze 2 třídy, kapacita 52 dětí.
Práce s dvouletými dětmi.
Nabízíme: příjemné prostředí, dovolenou 40 dnů, vánoční svátky, příspěvek na penzijní doplňkové spoření.
Požadujeme: znalost AJ. Hra na hudební nástroj vítána.
Vhodné i pro studenty pedagogických fakult (obor předškolní pedagogika).
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně na ZŠ Šanov, tel. 779971071 (Po-Pá, do 14:40 hod.) nebo e-mailem zssanov@gmail.com