Obsluha CNC obráběcího stroje Příbram

Aktualizováno:

16. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Příbram

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29329160755

Firma:

SENCO Příbram spol. s r.o.

Náplň práce

Pozice: Obsluha CNC obráběcího stroje
Kontakt: Hovorková Monika Bc., tel.: 734 153 567, e-mail: hovorkova.monika@sencopb.eu
První kontakt osobně 7:00 - 15:00, telefonicky něbo e-mailem.
Co Vás na této pozici čeká:
- samostatná obsluha CNC strojů, převážně frézky
- nastavení stroje podle výkresové dokumentace
- provádění základní údržby stroje a drobných korekcí programu
- příprava materiálu a nástrojů k obrábění
- měření a kontrola hotových výrobků
- dvousměnný provoz
Očekáváme, že budete mít:
- SOU technického směru
- nutná znalost čtení technické výkresové dokumentace
- nutná znalost práce na PC
- předchozí praxe v obrábění - výhodou
- znalost řidícího systému Mazatrol - výhodou
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup ke svěřené práci
Získáte u nás:
- možnost kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené, Multisport karta, jazykové kurzy, příspěvek na kulturní a sportovní akce, penzijní připojištění, příspěvěk na brýle…
- ochotu spolupracovníků při zaškolení
- zabezpečení Vašeho rozvoje a prohlubování znalostí
- přátelský kolektiv
- zázemí v ryze české firmě s 30 lety na trhu (pracoviště v Příbrami)
Nástup možný ihned. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: SENCO Příbram spol. s r.o., Plynárenská č.p. 292, Příbram I