Technolog / Technoložka chladících zařízení Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

45000 - 60000 Kč

Značka:

23223800723

Firma:

ALPENTA s.r.o.

Náplň práce

Kontakt telefonicky.
Požadujeme:
- VŠ
- zkušenost v oboru kompresorového chlazení nebo klimatizace
- znalost anglického jazyka.
Náplň práce:
- projektování chladících zařízení a tepelných čerpadel o výkonech do 1,5 MW
- návrh komponentů chladících okruhů
- rozvoj nových produktů
- testování chladících zařízení
- spolupráce s dodavateli, konstruktéry a technology výroby.
Nabízíme:
- individuální přístup a nastavení zaměstnaneckých benefitů
- profesní rozvoj, návštěvy mezinárodních veletrhů a zahraničních dodavatelů.