Pracovník / pracovnice v sociálních službách - pečovatel / pečovatelka Přepychy

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Přepychy

Nabízený plat:

24000 - 28000 Kč

Značka:

27157480717

Firma:

AHC a.s.

Požadavky

Práce s PC - základní dovednosti PC

Náplň práce

Kontakt e-mailem na adresu petra.jarkovska@ahc.cz, telefonicky/osobně na pracovišti (10:00-12:00, 14:00-15:00 hod.)

K výkonu práce potřebujete:
- zájem o oblast sociálních služeb
- empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
- schopnost týmové práce
- zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
- zdravotní a trestní způsobilost
- základní znalost práce na PC.
Vaším úkolem bude:
- pomoc s oblékáním klientů a s osobní hygienou
- podávání stravy, doprovody, aktivizace, výměna lůžkovin
- třídí a připravuje špinavé prádlo pro odvoz do prádelny
- dováží a ukládá čisté ložní a osobní prádlo
- provádí záznamy péče v elektronické podobě, spolupráce se zdravotním úsekem
- je klíčovým pracovníkem, tj. podílí se na tvorbě a aktualizaci plánu péče a na individuálním plánu klientů, pro něž je klíčovým pracovníkem.
Nabízíme:
- přátelský kolektiv, firemní oblečení, vzdělávání zaměstnanců
- možnost zkráceného úvazku.