Pracovník v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) Kopřivnice

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

23900 - 25760 Kč

Značka:

29330920723

Firma:

Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace

Náplň práce

z:6.5.2024

podrobnosti k přihlášce viz www.domovpodbh.cz

POŽADUJEME: Střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání, popř. základní vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle § 116 Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Absolvování kvalifikačního kurzu není potřeba u osob, které získaly způsobilost k výkonu povolání v oboru ošetřovatel. Případně lze kurz absolvovat po nástupu do zaměstnání. Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Očkování proti hepatitidě typu B - žloutence (popř. zajištění očkování před uzavřením smlouvy). Uživatelská znalost práce na PC. Pozitivní a aktivní přístup k práci, týmovost, flexibilita. Odolnost vůči psychické zátěži a stresu, příjemné vystupování. Empatie, trpělivost, vstřícnost, úctu a laskavý přístup ke klientům. Respekt k soukromí klienta. Dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost a práva klientů.

VÝHODOU: Absolvování kurzu Pracovníka v sociálních službách výhodou, nikoli podmínkou, praxe s cílovou skupinou výhodou.

POPIS ČINNOSTÍ: Sledování potřeb klientů a vedení individuálních záznamů o průběhu poskytování sociální služby, poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti klientů, podávání stravy, poskytování pomoci při osobní hygieně, udržování čistoty a hygieny osob, manipulace s pomůckami a prádlem, spolupráce na individuálním plánování, posilování životní aktivizace klientů, pomoc při aktivitách denního života.

NABÍZÍME: Práce v denních 12hodinových směnách nebo v nepřetržitém provozu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (denní a noční 12hodinové směny), zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, příplatky za noční, víkendy a svátky zvláštní příplatek za přímou péči u lůžka a směnnost, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů, průběžné vzdělávání, supervize

BENEFITY: Zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, práce v novém a moderním prostředí, vzdělávací kurzy.