Technolog / technoložka Třebechovice pod Orebem

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třebechovice pod Orebem

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29330540774

Firma:

Solpap, s.r.o.

Náplň práce

PP na dobu určitou s možností prodloužení
Předpokládaná náplň práce:
Příjem poptávek zákazníků, zpracování technických postupů výroby, poptávek, tvorba nabídek, plánování výrobních zakázek.
Pravidelná zpětná vazba k nabídkám. Komunikace s obchodními zástupci ohledně nabídek, komunikace se zákazníky, konstruktéry, grafiky a referenty zákaznického servisu.
Pomoc při včasné realizaci zakázek.
Kontrola výroby.
Požadujeme:
SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
ovládání výpočetní techniky
obchodní dovednosti
řidičský průkaz skupiny B
znalost technologie spojené s kartonáží výhodou
ovládání grafického nebo konstrukčního programu výhodou
angličtina nebo němčina výhodou
praxe v oblasti navrhování a v kreslení technických dokumentací - výhodou
profesionální vystupování, dobré komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu
důvěryhodnost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na výsledek a dlouhodobý úspěch
spolehlivost a ochotu učit se novým věcem