Specialista/ka výběrových řízení - projektový/á manažer/ka pro projekty realizované z dotací EU Kyjov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kyjov

Nabízený plat:

25000 - 45000 Kč

Značka:

29332320724

Firma:

ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Do stále se rozvíjející společnosti hledáme specialistu/ku výběrových řízení / projektového manažera/ku pro projekty realizované z dotací EU.
Náplň práce: administrace výběrových řízení, administrace a řízení projektů z EU (MPSV, MPO, SZIF) od podání žádosti až do vyplacení dotace a následný monitoring projektu.
Požadavky: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, ochota učit se novým věcem, zkušenosti s řízením projektů nebo psaním podnikatelských záměrů a zkušenosti s výběrovými řízeními výhodou, VŠ vzdělání výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Co nabízíme: zázemí dlouhodobě prosperující společnosti, dlouhodobá spolupráce, pravidelná mzda, měsíční odměny za kvalitně odvedenou práci, pružná pracovní doba, stravné, možnost i zkráceného úvazku.
Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt (Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod).