Pomocný dělník Nymburk

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nymburk

Nabízený plat:

12200 - 13500 Kč

Značka:

28515800720

Firma:

AZ Elektrostav, a.s.

Náplň práce

Kontaktujte nás osobně nebo telefonicky na tel.724 013 150

Podobné nabídky práce

Traťový dělník

před 2 dny Kralupy nad Vltavou Skanska a.s.

Dělník / dělnice ve výrobě

před 2 dny Kosořice JOBSYSTEM s.r.o.

Zámečník - montážní dělník (se zkušenostmi v oboru)

před týdnem Příbram SENCO Příbram spol. s r.o.
31000 Kč za měsíc

Řidič/dělník dálniční údržby Poříčany (97-2024)

před 2 dny Poříčany Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Řidič, dělník dálniční údržby, Rudná u Prahy (30-2024)

před 2 dny Rudná Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Všeobecná sestra do domácí péče oblast - Nymburk a Český Brod

před týdnem Nymburk CRI ameba.eu, s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Global Program Manager-Virtual team-carbon parts

před 2 dny Nymburk Tokata Consultancy s.r.o.

Specialista validací

před 5 dny Hořátev Biomedica, spol. s r.o.

Skladník, řidič VZV

Kontaktní osoba:
Hana Lukavcová
Tel: 724 013 150

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.