Provozní zámečník - seřizovač Krnov

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Krnov

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

25444260703

Firma:

WERA NOVA s.r.o.

Náplň práce

Nabízíme:
-zajímavou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti
-po zaučení trvalý pracovní poměr v Krnově
-zajímavé finanční ohodnocení+ benefity

Požadujeme:
-vzdělání v oboru výhodou, praxe v údržbě a seřizování strojů
-ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz)
-manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci, samostatnost v řešení úkolů
-vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, časovou nezávislost

Zaměstnanecké výhody: příplatky, benefity

Životopis zasílat na e - mail : werakrnov@moses.cz