Skladník/ce Bruntál

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Nabízený plat:

140 Kč

Značka:

29333780768

Firma:

Váš Zelinář s.r.o.

Náplň práce

Práce ve skladu s ovocem a zeleninou. Obsluha paletového vozíku, manipulace se zbožím (čerstvé potraviny). Příprava expedice pro řidiče rozvozu, uskladňování a vyskladňování zboží. Manuální práce. Odpolední směna, neděle až čtvrtek. Práce na HPP. Mzda 140Kč/hod.
Jaký je náš ideální skladník
" Je stejně spolehlivý a zodpovědný.
" Problémy řeší rychle, efektivně a rád se učí novým věcem.
" Má zkušenosti a praxi na obdobné pozici.

POŽADUJEME:
Výpis rejstříku trestů

Zaměstnanecké výhody: sleva na firemní potraviny

Hlásit se na e-mail valek.tomas@vaszelinar.cz nebo na tel. č. 723 334 648