Dělník v zahradnictví Rožnov pod Radhoštěm

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Rožnov pod Radhoštěm

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29333480747

Firma:

Ing. Jaroslav Míček

Náplň práce

Náplň práce: zakládání a ošetřování zeleně, výsadby keřů a stromů, řezové práce, úklidové práce, sečení travních ploch, zálivka, sběr listí, kácení stromů, frézování pařezů, jedná se o práci v Rožnově a okolí. Zaučíme.
Požadujeme: dobrá pracovní morálka.
Nabízíme: dopravné, stravné, dle výkonu prémie.
První kontakt: telefonicky 608 709 587 v době od 8 - 18 h.

Podobné nabídky práce

Manipulační dělník

před týdnem Valašské Meziříčí LUKROM, spol. s r.o.
150 - 180 Kč za hodinu

Dělník - operátor speciálních činností

před 2 dny Valašské Meziříčí Recovera Využití zdrojů a.s.
35000 - 37000 Kč za měsíc

Montážní a manipulační dělník/ -ice, vyhrazené místo pro OZP

před týdnem Bojkovice Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
9450 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy Rožnov práce pouze pro invalidní důchodce!

aktivní nabídka Rožnov pod Radhoštěm M Security and Cleaning s.r.o.
123,9 Kč za hodinu

Úklidové práce v rožnovské Brose, na HPP, DPP, DPČ

před týdnem Rožnov pod Radhoštěm TSC Cleaning, a.s.

Seřizovač- volné víkendy, svozy zdarma

aktivní nabídka Rožnov pod Radhoštěm Randstad HR Solutions s.r.o.

Obchodní zástupce pro retail - Pivovary CZ Group a.s.

aktivní nabídka Přerov, Hranice, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Zlí JOBSYSTEM s.r.o.

Tlumočník/koordinátor ve výrobě s Angličtinou a Ruštinou

aktivní nabídka Rožnov pod Radhoštěm Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Pracovník do skladu/ VZV - Rožnov pod Radhoštěm

aktivní nabídka Rožnov pod Radhoštěm Comac jobs Nový Jičín
25000 - 31000 Kč za měsíc

Úklidový pracovník/ce, Rožnov pod Radhoštěm - prodejní prostory

před týdnem Rožnov pod Radhoštěm ATALIAN CZ s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Ing. Jaroslav Míček

Kontaktní osoba:
Jaroslav Míček
Tel: 608 709 587
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.