Svářeč s obsluhou CNC stroje Horní Suchá

Aktualizováno:

8. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Horní Suchá

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč

Značka:

29335180769

Firma:

EXELSIOR ENGINEERING a.s.

Náplň práce

Náplň práce: obsluha CNC vysekávacího stroje, laseru a ohraňovacích lisů, odpovědnost za kvalitu výroby, pravidelná údržba stroje, komunikace s ostatními kolegy

Požadujeme: SOU technického směru (ideální zámečník, svářeč), znalost čtení výkresové dokumentace, platné svářečské oprávnění výhodou, základní znalost práce v ERP systému SAP výhodou, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: dlouhodobé stabilní zaměstnání, příspěvek a stavování, přátelské prostředí a férové jednání, zajímavou a tvořivou práci, možnost si nadpracovat hodiny, smlouva na dobu neurčitou, místo výkonu práce Horní Suchá, dobrá dopravní dostupnost, práce v 1. směnném provozu, nástup možný IHNED

způsob kontaktu: předem telefonicky od 8.00 hod do 16.00 hod.