Realitní makléř / Collegas Reality (až 150.000 Kč) #2223 Brno

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

50000 - 150000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Makléř Brno, Realitní Makléř Brno

Firma:

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Požadavky

* min. ukončené středoškolské vzdělání
* zkušenosti se zprostředkováním realitních obchodů
* prokazatelná schopnost uzavírat obchody a vést obchodní jednání
* silné komunikační a vyjednávací dovednosti
* být týmový hráč, ale i schopnost pracovat samostatně
* komplexní orientace na realitním trhu
* osvědčení profesní kvalifikace
* živnostenské oprávnění

Náplň práce

* alfou a omegou je komunikace s klienty
* vedení a realizaci obchodních transakcí
* správa portfolia nemovitostí a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
* možnost práce s rozmanitými typy nemovitostí a komplexními projekty

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* nadstandardní provizní ohodnocení úměrné výkonu
* podpora při dalším profesním rozvoji a možnost kariérního postupu
* příjemné a přátelské pracovní prostředí
* zázemí právních služeb a administrativní podporu
* možnost čerpat bonusy z dalších produktů, které poskytují dceřiné firmy
* místo výkonu práce: Brno + oblast jihomoravského kraje

Poznámka

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: realitní makléř, práce v realitách, reality Brno, realitní trh, práce v realitním trhu, poradce v realitách, makléř, práce prodej nemovitostí, odhad nemovitostí, práce s nemovitostmi, práce v realitní kanceláři, realitka Brno, nábor realit, obchodní zástupce v realitách,….

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontaktní osoba:
Martina Karolová