Hlavní operátor ve velíně, až 60 000 Kč/měs. Moravské Budějovice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Moravské Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 60000 Kč za měsíc

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o.\nBrno

Požadavky

Praxe v podobné pozici nebo v oblasti výroby.
Schopnost vést a motivovat tým.
Flexibilita pracovat ve směnném provozu (ranní/odpolední, později noční).
Vzdělání v oblasti techniky nebo příbuzném výhodou.

Náplň práce

Organizace a řízení chodu výroby z velína.
Nastavování, kontrola a optimalizace strojů a zařízení.
Přímý dohled nad čtyř členným týmem a koordinace jejich činností.
Dohled nad výrobním plánem.

Nabízíme

Kompletní zaškolení.
Nástupní plat 35 000 Kč, po zaškolení až 60 000 Kč.
Stravenkový paušál.
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
Práci v dynamickém a přátelském týmu.
Stabilní a dlouhodobou spolupráci.
Smlouva na HPP na dobu neurčitou.

Poznámka

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na brnobrigady@abzakovo.eu nebo volejte na 774 044 335

Kontaktní osoba:
Brno pobočka
Mobil: 774 044 335
Tel: 773 666 941