*bagrista - řidič nákladního automobilu Velké Meziříčí

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Velké Meziříčí

Nabízený plat:

50000 Kč

Značka:

27195720736

Firma:

ELID s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Náplň práce

ŘP sk. B, C, E, Strojní průkaz, praxe výhodou, bezúhonný, spolehlivý

Podobné nabídky práce

Řidič VZV ve výrobě (5-15t)

před týdnem Jihlava KRONOSPAN CR
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník - řidič retraku

před 2 dny Okříšky FRAENKISCHE CZ s.r.o.
31000 - 34000 Kč za měsíc

Pracovník/ce ostrahy – Velké Meziříčí (vhodné pro OZP, OZZ)

před 2 dny Velké Meziříčí OLMAN SERVICE s. r. o.

Product design manager

před 5 dny Velké Meziříčí Grafton Recruitment s.r.o.
85000 - 110000 Kč za měsíc

Credit manažer | velké meziříčí

před 2 dny Velké Meziříčí Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Provozovatel prodejny tabáku - Franšízant - Žďár nad Sázavou

před 2 dny Žďár nad Sázavou TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Policista/policistka

před týdnem Jihlava, Třebíč, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár n Krajské ředitelství Policie kraje Vysočina
30070 Kč za měsíc

CNC karuselář - mzda až 46.600,-Kč čistého měsíčně* + ubytování

aktivní nabídka Žďár nad Sázavou Personal fabric - agentura práce a.s.
45000 - 50000 Kč za měsíc S ubytováním

Úklidový pracovník/ce, Velká Bíteš - ITW Pronovia

před 6 dny Velká Bíteš ATALIAN CZ s.r.o.
120 Kč za hodinu

Řidič vysokozdvižného vozíku

včera Rozvadov Gföllner CZ s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Název firmy

ELID s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lubomír Puža
Tel: 608 879 790

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.