Operátor CNC strojů Žirovnice

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Žirovnice

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

20383160767

Firma:

DETAIL PRODUKT s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: provádění výrobních operací podle výkresové dokumentace a technologických postupů, mezioperační kontrola dle kontrolních postupů, práce s dílenskými měřidly.
Požadujeme: vyučení nejlépe ve strojírenském oboru, zodpovědnost, důslednost, základní znalost čtení výkresové a technologické dokumentace výhodou, komunikativní dovednosti, smysl pro práci v týmu, dodržování technologické kázně ve výrobě, praxe v podobné pozici výhodou, nevyučené zaškolíme.
Nabízíme: práce v české firmě Wikov Group, bonus za obsluhu dvou strojů, bonus za plnění výkonových norem, bonus za docházku, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu.
Kontakt možný i na emailu personalni@detail-cz.cz nebo telefonicky 7-15:30 hodin