Provozní - asistentka F&B managera Pec pod Sněžkou

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pec pod Sněžkou

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč

Značka:

29322680767

Firma:

REGATA ČECHY, a.s.

Požadavky

Práce s PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - internet a elektronická pošta, Jiné

Náplň práce

Náplň práce :
zajištění chodu odbytových středisek hotelu, kontrolní činnost včetně aktivní práce na střediscích v rámci hotelu, tvorba nabídek, komplexní cateringové zajištění firemních akcí, řízení kolektivu cca 15 zaměstnanců, práce se žáky hotelových škol, ovládání skladového programu, tvorba objednávek, práce se zbožím
Požadujeme:
" příjemné vystupování, komunikativnost, zvládání stresových situací
" min. SŠ vzdělání, nejlépe z oboru hotelnictví
" nutná praxe v oboru
" znalost cizího jazyka (NJ-AJ)
" znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlok, Internet)
" flexibilita a směnovost
Nabízíme:
" řádnou pracovní smlouvu - v přátelském kolektivu
" mzda 40.000 - 50.000,- Kč hrubého
" ubytování a stravování za symbolické ceny
" příspěvek na dovolenou
" provize z prodeje (bonusy), slevy na firemní výrobky či služby
" pokud rádi cestujete, možnost pobytu v partnerském hotelu Port u Máchova jezera
" možnost sportovního vyžití, bazénu a wellness za výhodných podmínek přímo v hotelu
" podpora dalšího vzdělávání, kariérní růst
Nástup možný dle dohody. Životopis zašlete na adresu : prace@hotelhorizont.cz.