Montážní dělník hasičských vozidel Slatiňany

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Slatiňany

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč

Značka:

26876440774

Firma:

KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Náplň práce

Místo výkonu práce: Slatiňany
Jsme malá česká firma zabývající se výrobou hasících nástaveb na různé typy podvozků pro hasičské sbory.
Požadujeme: manuální zručnost, znalost čtení technické dokumentace
Náplň práce: výroba a montáž nástaveb na hasící vozy.
Nástupní mzda je odvislá od pracovních zkušeností a praxe. V průběhu pracovního poměru je mzda zvyšována podle pracovních zkušeností, praxe, odpracované doby a množství a kvality vykonané práce.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Je zajištěno stravování v objektu zaměstnavatele. Zaměstnavatel poskytuje paušální příspěvek na stravování, příspěvek na údržbu pracovních oděvů, příspěvek na dovolenou. Nabízíme zajímavou práci při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.

Pro první kontakt zaslat profesní životopis na email hospodkova@kobit-thz.cz.