Stavební elektrikář Slatiňany

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Slatiňany

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

22845560766

Firma:

PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM a.s.

Náplň práce

Místo výkonu práce: provoz Slatiňany - Švermova 874
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky, pevná pracovní doba
POŽADAVKY: ŘP skup. B
Nástupní mzda je 24 000,-/měs. Jedná se o práci na stavbách v Pardubickém kraji.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Tovární 1130,Chrudim - od 8h-14h., ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.