Řidič/ka nákladní dopravy Kamenec u Poličky

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kamenec u Poličky

Nabízený plat:

29000 - 35000 Kč

Značka:

29323380719

Firma:

MASO UZENINY POLIČKA, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče, Jiné

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz zboží po celé ČR - jednoty, rozvoz již naloženého zboží a jeho vykládka, vedení přepravní a předávací dokumentace, parkování v sídle společnosti, občasná práce o víkendech, občasná práce v noci
POŽADAVKY: psychotesty, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost, praxe v řízení nad 7,5 t výhodou
NABÍZÍME: docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků; vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem - kdykoliv