Obchodní zástupce/referent v oblasti zakázkového nábytku Zlín

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Zlín

Nabízený plat:

40000 Kč

Značka:

28719900748

Firma:

Ing. Karel Kužela

Náplň práce

Do malého, pohodového kolektivu hledáme zkušeného kolegu pro péči o stávající i akvizici nových zákazníků a všeobecnou starost o svěřené portfolio klientů.

Náplň práce: komunikace se stávajícími i novými zákazníky, řešení objednávek, logistiky, správa a aktualizace svěřených podkladů, cenotvorba, možnost i realizace projektových zakázek českých i světových značek jako jsou Ethnicraft, Profim, Perdali, LD Seating a další. Nástup možný ihned, motivační ohodnocení, různorodá práce, prostor pro vlastní invenci. Výhodou je zkušenost s obchodem, marketingem či povědomí o uvedených značkách výrobců nábytku.

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup, ochotu učit se novým dovednostem.

Motivační ohodnocení, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, firemní telefon a nootebook

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-16:00.