Prodejci / skladníci Lípa

Aktualizováno:

7. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Lípa

Nabízený plat:

28000 - 32000 Kč

Značka:

29136980766

Firma:

Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici prodejce/skladníka prodejny Zlín - Lípa

NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňování a prodej dřevěných materiálů a doplňkového sortimentu
- práce na skladě a prodejně
- komunikace se zákazníky, nabídka zboží
- manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku

POŽADUJEME:
- alespoň obecnou znalost dřevařských materiálů
- dobré vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení
- obchodního a týmového ducha
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou)
- praxe a zkušenosti z truhlářského oboru (výhodou)

NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění