Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti Praha

Aktualizováno:

6. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2000224101

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Firma:

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, ryze českou chemickou společnost se zaměřením na laboratorní spotřební materiál, primárně pak pro produkty vlastní výroby pro analytickou chemii, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní zástupce/zástupkyně v chemické společnosti.

Náplň práce:
* Prodej analytických referenčních materiálů a speciálních chemikálií
* Prodej laboratorního materiálu (automatické pipety, dávkovače, PFA laboratorní nádobí atd.)
* Tvorba podkladů pro obchodní případy
* Komunikace dovnitř firmy s výrobním úsekem
* Aktivní prodej
* Práce se CRM systémem, práce s IS POHODA
* Aktivní práce s e-shopem (doplňování produktů, aktuální informace atd.)
* Péče o stávající zákazníky
* Vyhledávání nových zákazníků
* Přímý kontakt se zákazníky včetně jejich návštěv
* Účast na výstavách a konferencích (i v zahraničí) - prezentace společnosti a jejího portfolia
* Aktivní marketing (LinkedIn, webové stránky, odborné portály např. LabRulez atd.)
* Komunikace s dodavateli

Požadujeme:
* Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské 1. stupně se zaměřením na chemii anebo středoškolské s odpovídající praxí v laboratoři nebo v oblasti prodeje
* Komunikativnost a příjemné vystupování
* Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
* Trestní bezúhonnost
* Znalost balíčku MS Office, Word, Excel
* Řidičský průkaz B
* Ochotu cestovat
* Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni (středně pokročilá), další jazyk výhodou
* Zkušenosti s instrumentálními analytickými technikami (spektroskopické metody) výhodou

Nabízíme:
* Nekorporátní firemní kulturu a slušné jednání
* Práci na HPP – plný úvazek
* Mzdové ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč dle zkušeností
* Roční odměnu v závislosti na výkonnosti společnosti a pracovníka
* Vzdělávací kurzy, školení
* Mobilní telefon, notebook
* Příspěvek na stravování
* Možnost příspěvku na penzijní připojištění po 3 letech trvání pracovního poměru
* Příspěvek na dovolenou
* Dovolená 4 týdny + poskytnutí volných dnů po vánočních svátcích
* 5 “sick days”
* Možnost občasné práce z domova
* Pružné rozvržení pracovní doby
* Kávu na pracovišti a plně vybavenou kuchyňku
* Nástup dle domluvy
* Pracoviště v příjemném prostředí u Klíčovských sadů: Praha 9 – Vysočany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Kontaktní osoba:
personální konzultant