Vedoucí oddělení-pracovník v sociálních službách Nový Rychnov

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Nový Rychnov

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč

Značka:

29311940733

Firma:

Domov Jeřabina Pelhřimov, příspěvková organizace

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Jiné

Náplň práce

Schopnost organizovat, vést tým a samostané logické uvažování
Zodpovědnost a časová flexibilita
Profesinální přístup
Zkušenost v sociální oblasti výhodou

Přihláška na tuto volnou pozici musí obsahovat
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- představení vlastní vize o rozvoji domácnosti - napsané volnou formou
Termín pro zaslání přihlášek je nejpozději do 16.5.2024

Přihlášky můžete doručit:
Elektronicky ne e-mailovou adresu: chmelo.d@domovjerabina.cz
Písemně na adresu organizace: U Elektrárny 1965, Pelhřimov