Administrativní asistent/asistentka Bitozeves

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Bitozeves

Nabízený plat:

30000 - 33000 Kč

Značka:

29312180711

Firma:

Neturen Czech s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme:
dokončené středoškolské vzdělání
předchozí zkušenost v administrativě, velmi dobrá znalost MS Office
sebeorganizace, analytické myšlení, pečlivost! otevřenost výzvám!
angličtina podmínkou, znalost systému Helios výhodou
Zaměstnanecké výhody: práce v menším pracovním kolektivu (PP na 30-40 hodin)
možnost kratšího pracovního úvazku (min. 6 hodin / denně)
dále nadlimitní stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, placené volno navíc dle délky zaměstnání, systém bonusů za docházku a výkon, bonusový příplatek za případný přesčas o víkendu nad rámec zákoníku práce, pololetní bonusy, malé pracovní týmy, firemní akce
kontakt: nabor@neturen-czech.com