Řidič / řidička - skladník / skladnice Butoves

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Butoves

Nabízený plat:

21300 - 27260 Kč

Značka:

29312080704

Firma:

Správa státních hmotných rezerv

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Hlavní pracovní náplň
- odpovídá za uskladněné státní hmotné rezervy, které jsou mu předány do hmotné odpovědnosti
- provádí fyzickou přejímku a ukládání majetku a odpovídá za jeho úplnost v souladu s jeho vnitřním řádem
- odpovídá za dodržování norem a pravidel pro skladování SHR střediska
- dodržuje technické podmínky skladování státních hmotných rezerv
- posuzuje stav techniky a materiálu a podává návrhy a provádění oprav, vede předepsanou provozní dokumentaci
- odpovídá za kvalitní přípravu techniky pro STK, včetně jejího přistavení na místo STK
- řízení motorových vozidel nad 7,5 t.
- údržba a běžné opravy motorových vozidel
- údržba areálu, provádění svépomocných prací
- a další činnosti uložené přímým představeným

Požadujeme:
- řidičské oprávnění skupiny B, C, aktivní řidič
- profesní způsobilost řidiče
- oprávnění řídit VZV
- výpis z rejstříku trestů
- zkoušky na jeřáb výhodou ne podmínkou !

Výhody:
stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna