Řidič / řidička MKD Jičín

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Jičín

Nabízený plat:

18900 - 40000 Kč

Značka:

16847590792

Firma:

C.S.CARGO a.s.

Náplň práce

ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD
Kontakt: Zdeněk Rindt- e-mail: zdenek.rindt1@cscargo.cz, tel.: +420 724 741 258 ( PO-PÁ 8:00-16:30 hod.)
Požadujeme:
ŘP sk. C, C+E, profesní průkaz způsobilosti řidiče, kartu do tachografu, psychologicke vyšetření, praxe v MKD výhodou.
Nabízíme PP na dobu neurčitou.
Vhodné i pro absolventy, občany EUa cizince na zaměstnanecké karty.

Podobné nabídky práce

Řidič/ka nákladního vozidla sk. C

dnes Čeperka VESNA, a.s.

Řidič/ka VZV / skladník/ce - vyhrazeno pro OZP

aktivní nabídka Lázně Bělohrad Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
11000 Kč za měsíc

Řidič osobní dopravy

dnes Náchod FORCE TRADE s.r.o.
20000 Kč za měsíc

Policista v Novém Jičíně, náborový příspěvek 75.000 Kč

aktivní nabídka Nový Jičín Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
30070 - 34200 Kč za měsíc

SAP key user

dnes Jičín JOBSTART s.r.o.
35000 - 50000 Kč za měsíc

Seřizovač

dnes Jičín JOBSTART s.r.o.
30000 - 40000 Kč za měsíc

Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování

aktivní nabídka Nový Jičín Personal fabric - agentura práce a.s.
37000 - 42000 Kč za měsíc S ubytováním

Disponent

dnes Jičín JOBSTART s.r.o.
35000 - 40000 Kč za měsíc

Bezpečnostní konstrukční analytik | Novojičínsko

aktivní nabídka Nový Jičín Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Легка робота на виробництві - Nový Jičín. вільні вихідні.

před týdnem Nový Jičín Comac jobs Nový Jičín
25000 - 34000 Kč za měsíc S ubytováním
Odpovědět na nabídku

Název firmy

C.S.CARGO a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeněk Rindt
Tel: 724741258
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.