Řidič / Řidička - rozvoz dle objednávek (OZP) Ostrava

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29312580739

Firma:

BRAMBORY Z FARMY s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

VYHRAZENO PRO OZP.
1. kontakt e-mailem na bramboryzfarmy@gmail.com

Náplň práce: rozvoz zboží dle objednávek v rámci Moravy

Podobné nabídky práce

Řidič sk. C – Frýdlant

před týdnem Frýdlant nad Ostravicí PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
40000 - 50000 Kč/měsíc

Zásobovač linky, řidič VZV

před týdnem Rychvald Comac jobs Ostrava
32000 - 35000 Kč za měsíc

Řidič VZV v Kopřivnici, mzda až 29 000 Kč

včera Kopřivnice Randstad HR Solutions s.r.o.

Úklidový pracovník pro Výjezdovku - řidič

před 4 dny Ostrava RPM Service s.r.o.
150 Kč za hodinu

Skladník / řidič VZV - mzda až 30 000,- Kč/ Mošnov

aktivní nabídka Mošnov Comac jobs Nový Jičín
25000 - 35000 Kč za měsíc

Řidič VZV | Skladník | Manipulant | Stačí praxe

před 5 dny Frýdlant nad Ostravicí Comac jobs Český Těšín

Řidič VZV ve výrobě nebo na skladu - Karviná

včera Karviná Trenkwalder a.s.

Řidič C (M/Ž) volné víkendy - Po- Pá 7:00-15:30 Nový Jičín

včera Nový Jičín ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.
38000 - 43000 Kč za měsíc

Dispečerka pro plánování dopravy a montáží Ostrava

dnes Ostrava DOPRAVAPLUS s.r.o.
28000 - 35000 Kč za měsíc

Policista v Ostravě, náborový příspěvek 75.000 Kč

dnes Ostrava Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje
30070 - 34200 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Iveta Fifegerová
Tel: 724 782 800

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.