Konstruktér Třeboň

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Třeboň

Nabízený plat:

30000 - 35000 Kč

Značka:

29313280788

Firma:

SANTAL spol. s r.o.

Požadavky

Práce s PC - autocad

Náplň práce

KONTAKT: E-MAILEM
NÁPLŇ PRÁCE:
- samostatná práce při konstrukčním a designovém navrhování nábytku
- vizualizace návrhových studií pro nabídky
- tvorba balících předpisů a technologických postupů
- aktivní spolupráce v rámci oddělení firmy
- sledování vývojových trendů v oboru

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
- pokročilá znalost práce v 3D CAD programu SolidWorks
- výborná orientace v technické a výkresové dokumentaci
- tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, samostatnost
- schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám
- znalost AJ nebo NJ výhodou

NABÍZÍME:
- stabilní zázemí rodinné firmy
- možnost odborného a profesního rozvoje
- moderní pracovní prostředí
- příjemný pracovní kolektiv
- pozici na plný pracovní úvazek
- možnost prodloužení pracovní smlouvy po odpracovaném roce na dobu neurčitou
- termín nástupu: ihned/dohodou
- místo výkonu práce: Třeboň