Referent/ referentka správy nemovitostí Mikulov

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Mikulov

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29313680719

Firma:

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

2.5.2024 - vedení dokumentace spojené se správou nemovitostí,zajištění servisu a revizí budov v souladu s legislativou,sledování, kontrola a vyhodnocení spotřeby energií jednotlivých odběrných míst a FVE, vedení odpadového hospodářství, komplexní zajištění agendy pronájmu nemovitostí, komunikace se státními úřady (katastrální, stavební, pozemkový aj.). Min. ÚSO s maturitou, znalost práce na PC v rozsahu MS Office, ŘP sk. B - aktivní řidič, orientace v současné legislativě. KONTAKT: Košková Marcela, tel.: 519 500 958, e-mail: kariera@jednota.cz
Místo výkonu práce: Mikulov