Skladník (vychystávač)/ Skladnice (vychystávačka) Staré Město

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Staré Město

Nabízený plat:

21300 Kč

Značka:

29097660749

Firma:

PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o.

Náplň práce

Kontakt: emailem, telefonicky Po-ČT od 7-15 hodin
místo výkonu práce: Staré Město pod Sněžníkem, okr. Šumperk.
Náplní práce je:
vychystávání a kompletace objednávek, administrace s tím spojená,
práce s ručním a elektrickým VZV,
nakládka a vykládka zboží,
dodržování interních pravidel firmy pro bezpečnost potravin.
Pracovní doba 6:00-15:00hod., v rámci pracovní doby dvě půlhodinové přestávky na jídlo a oddech.
Požadujeme:
manuální zručnost, organizační schopnosti, samostatnost,časová flexibilita,

Nabídnout Vám můžeme:
zaučení, možnost rekvalifikace,
možnost dalšího rozvoje, zaškolení na práci s VZV,
stabilní práce v české firmě rozvíjející smysluplné ekologické zemědělství,
škálu firemních benefitů.