Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení (M/Ž) Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Nabízený plat:

21300 Kč

Značka:

29314020704

Firma:

BBS Agency s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
- dobrý zrak, dobrý zdravotní stav
- spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů
Práce náročná fyzicky, ale i na logické myšlení.
Proběhne nástupní testování zaměstnanců.
Kontakt: telefonicky PO - ST, 10 - 12 hodin, Vasyljeva Kristina, tel.: 606 039 315

Podobné nabídky práce

Mechanik měřících a regulačních zařízení

před 2 dny Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Pracovník/ce pro výrobu reklamních zařízení (brigáda)

před týdnem Rohovládova Bělá Personal Consult s.r.o.
28000 - 30000 Kč za měsíc

Policista/ka v Ústí nad Orlicí náborák 75.000 Kč

aktivní nabídka Ústí nad Orlicí Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
30070 - 34600 Kč za měsíc

Technik ICT - správce

před týdnem Ústí nad Orlicí Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Úklidový pracovník

před týdnem Ústí nad Orlicí RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Kvalitář

včera Ústí nad Orlicí OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Praha

Telefonní operátor/ka aktivní a pasivní linka - homeoffice!

před 2 dny Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí MSG - HR
115 - 150 Kč za hodinu Možnost homeoffice

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

před 6 dny Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

před 6 dny Běstovice De Heus a.s.
38000 - 43000 Kč za měsíc S ubytováním

Lakýrník, přípravář

před 2 dny Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
28000 - 48000 Kč za měsíc

Kontaktní osoba:
Kristina Vasyljeva
Tel: 606 039 315

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.