Montážní dělníci mechanických zařízení (M/Ž) Vysoké Mýto

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Vysoké Mýto

Nabízený plat:

26153 Kč

Značka:

28589680770

Firma:

Iveco Czech Republic, a. s.

Náplň práce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Areál výrobního závodu Iveco Czech Republic, a. s., Čelakovského 610, Choceňské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto + Vraclavská 535, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Příplatek za práci v noci, příplatek za práci přesčas
POŽADUJEME: manuální zručnost
KONTAKT: Karolína Danko, e-mailem : karolina.danko@external.ivecogroup.com

Podobné nabídky práce

Mechanik měřících a regulačních zařízení

před 2 dny Pardubice Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Pracovník/ce pro výrobu reklamních zařízení (brigáda)

před týdnem Rohovládova Bělá Personal Consult s.r.o.
28000 - 30000 Kč za měsíc

Úklidový pracovník

před týdnem Vysoké Mýto RPM Service s.r.o.
112,50 Kč za hodinu

Údržbář | 2 směny

před 6 dny Vysoké Mýto Grafton Recruitment s.r.o.
35000 - 40000 Kč za měsíc

Dělník/ce v elektrodílně s ubytováním zdarma a spousta benefitů!

před 2 dny Vysoké Mýto Manuvia Pardubice
38000 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním

Operátor/ka v elektrodílně | motivační mzda | nástup ihned!

před 2 dny Vysoké Mýto Manuvia Pardubice
38000 - 40000 Kč za měsíc

Automechanik pro nákladní automobily (m/ž) s ubytováním zdarma!

před 2 dny Vysoké Mýto Manuvia Pardubice
40000 Kč za měsíc S ubytováním

Automechanik (m/ž), bez nočních směn s ubytováním zdarma!

před 2 dny Vysoké Mýto Manuvia Pardubice
40000 Kč za měsíc S ubytováním

Pojď s námi do výroby autobusů motivační mzda až 42 500 Kč (m/ž)

dnes Vysoké Mýto Manuvia Pardubice
38000 - 42500 Kč za měsíc S ubytováním

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

před 6 dny Choceň COMPOSITE COMPONENTS a.s.
23000 - 40000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

Iveco Czech Republic, a. s.

Kontaktní osoba:
Karolína Danko
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.