Řidič - řidička nákladní dopravy Hostinné

Aktualizováno:

16. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostinné

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč

Značka:

29314820760

Firma:

KRPA PAPER, a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Náplň práce

Co očekáváme?
- profesní průkaz + karta řidiče podmínkou
- aktivní přístup
- manuální zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
Uvítáme:
- vyučení nejlépe v oboru automechanik nebo jiném technickém oboru
Co u nás budete dělat?
- řídit nákladní automobil
- údržbu a spolupodílet se na drobných opravách
Co nabízíme?
- zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru
- plat 30-40.000 Kč
- náborový příspěvek 30.000 Kč
- nástup dle dohody - možný ihned
Zaměstnanecké výhody:
" Příspěvek zaměstnavatele na stravování
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
" Věrnostní bonus (už po 1 roce)
" Bonus za doporučení nového zaměstnance
" Příspěvek na dovolenou a vánoce
" Příspěvek na rehabilitaci
" A mnoho dalších
- Možnost dalšího vzdělávání
- Práci v přátelském kolektivu
- Místo výkonu práce KRPA PAPER, a.s., Nádražní 266, 543 71 Hostinné
Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail: kariera@krpa.cz, patrik.rozkovec@krpa.cz nebo kontaktujte na tel. čísle 606 638 541 p. Patrik Rozkovec.