Formíř Uničov

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Uničov

Nabízený plat:

25560 Kč

Značka:

27478100734

Firma:

UNEX Slévárna, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce: ruční vytváření forem z písku, strojní zhotovování velkých odlitků včetně zakládání jader.
Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, logické uvažování, samostatnost, spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod), zkušenost ve slevárenství velkou výhodou.
Zaměstnanecké výhody: výkonové odměny, dotované stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, výhodný telefonní tarif.