Servisní technici Senior Mělník

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Mělník

Nabízený plat:

35000 Kč

Značka:

29315660780

Firma:

CNS a.s.

Náplň práce

Kontakt: telefonicky pracovní dny, od 8:00 do 16:00 737 219 735
Náplň práce:
Instalace, konfigurace a správa serverů Microsoft Windows,
správa virtuálních serverů na platformě Hyper-V a VMware,
správa Microsoft SQL Serverů a SM Exchange serverů,
instalace, konfigurace a správa aplikace,
orientace v sítové komunikace, správa síťových prvků,
návrh vhodného produktu a technické doporučení pro zákazníky
podpora smluvních zákazníků, uživatelů, řešení jejich požadavků a problému
vedení a aktualizace dokumentace, práce v ticket systému

Očekáváme:
Zájem o obor - člověk, kterého bude práce opravdu bavit a bude se chtít dále vzdělávat
Schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: Sick day, stravenkový paušál, mobilní telefon