Servisní mechanik/čka - automechanik/čka Svitavy

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Nabízený plat:

30000 - 37000 Kč

Značka:

29315900758

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE: servis kogeneračních jednotek, výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek, pohotovostní služba
POŽADAVKY: výuční list nebo středoškolské vzdělání, praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů
Co u vás oceníme? Praxi v oboru. Systematičnost. Chuť pracovat a pozitivní přístup k řešení úkolů
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 15.000,-- Kč,, dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět, perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností, možnost seberealizace - odborný a profesní růst, podnikové stravování, příspěvek na stravování

KONTAKT: telefonicky, e-mailem