Zahradník/ice, lesník/ice Svitavy

Aktualizováno:

4. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč

Značka:

29315760787

Firma:

SPORTES Svitavy s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

NÁPLŃ PRÁCE:
1. Ošetřování dřevin, vč. práce na montážní plošině
2. Obsluha a údržba motorových pil.
3. Obsluha a údržba menších strojů ke zpracování půdy apod - sekačky, plotostřihy, křovinořez, postřikovač, půdní fréza apod.
4. Řízení a údržba motorových vozidel - terénní vozidlo, osobní vozidlo apod.
POŽADAVKY: vzdělání v oboru lesnickém, zahradnickém nebo příbuzném výhodou, min. střední odborné učiliště - vyučen, manuální zručnost, pozitivní vztah k technice a přírodě, flexibilita, fyzická odolnost, chuť pro další vzdělávání, spolehlivost
VÝHODY: stravenky (sodexo-stravenková karta) v hodnotě 180,- Kč/den při plném úvazku, 200 hodin dovolené v kalendářním roce
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem