Firemní zámečník / údržbář (m/ž/d) Pirna

Aktualizováno:

16. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Pirna

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

17 EUR za hodinu

Firma:

Persona service AG & Co. KG, pobočka NL Pirna

Požadavky

- požadujeme vyučení v oboru jako zámečník / průmyslový mechanik nebo srovnatelná kvalifikace
- základní znalost technologie řezání, pálení a svařování výhodou
- základní znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
- řidičský průkaz a auto na dojíždění
- německý jazyk - základy - schopnost alespon porozumnět

Náplň práce

- údržba a opravy systému s prováděním preventivních oprav
- zajištění plynulého vyrobniho procesu
- rychlé provádění oprav při dodržování bezpečnostních předpisu

Nabízíme

- německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
- přihlášení na zdravotním a sociálním pojištěni převezmeme za Vás
- firemní benefity
- příplatky za přesčasy
- letní a Vánoční prémie
- podpora při jednáni s úřady ( např. pomoc pri vyřizení Kindergeld )
- podpora českého pracovníka po celou dobu zaměstnání

Poznámka

Pracovní nabídka je bez ubytování a pouze na denní dojíždění.

Kontaktní osoba:
Krestan Pavel