Specialista strategického nákupu

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Liberec

Značka:

A1225

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Zkušenosti z nákupu minimálně 3 roky, z oblasti automotive podmínkou.
* AJ na komunikační úrovni, NJ výhodou.
* Znalost MS Office, SAP.
* Znalost IATF a požadavků na dodavatele.
* Komunikační a vyjednávací dovednosti, tah na branku.
* Pečlivost, spolehlivost, logické myšlení, týmový hráč, technické dovednosti.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je přední český výrobce plastových dílů a podsestav se zaměřením na vývoj a výrobu technických a elektro dílů pro automobilový průmysl, hledáme specialistu strategického nákupu.
* Zajištění kompletní agendy sériového nákupu v automotive – poptávání, vyjednávání podmínek, vyhodnocování nabídky a výběr dodavatele.
* Vyhledávání nových dodavatelů, rozvoj sítě dodavatelů a komunikace s nimi.
* Administrace nákupu v SAP a v dalších programech.
* Vyhledávání úspor a jednání s dodavateli.
* Řešení projektů a změn v oblasti nákupu od poptávky do EOP.
* Hodnocení dodavatelů a zajištění dalších procesů přenosu požadavků zákazníka na dodavatele.

Nabízíme

* 7hodinová pracovní doba.
* Dotované obědy ve vlastní jídelně, letní terasu na jídlo a oddech.
* Zaměstnanecký úročený vklad.
* Příspěvek na penzijní spoření.
* Služební notebook a telefon.
* Týden placeného volna navíc.
* Stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání.
* Výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.
* Různé další výhody, např. MultiSport kartu.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465