Obchodní manažer/manažerka Prostějov

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč

Značka:

25669440771

Firma:

ODT Management s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Dvorský, tel.: 775 347 634 (volat Po-Pá 8:00-18:00 hod.), e-mail:dvorsky@odtm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. (případně dle domluvy). Pracoviště: Dolní 100 Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat, jeden ze světových jazyků na komunikativní úrovni, znalost Word, Excel, Powerpoint.
Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních případů, kalkulace, komunikace se zákazníkem.
Nabízíme: malý kolektiv, příspěvek na stravování, výkonnostní prémie.