Strážný/strážná Kralice na Hané

Aktualizováno:

3. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Kralice na Hané

Nabízený plat:

24000 - 26000 Kč

Značka:

28403660766

Firma:

NOKIKA s.r.o.

Náplň práce

Kontaktní osoba Červinková Lucie Ing., tel.: 739 221 355, e-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Pracovní doba: 12 ti hod. služby

Požadujeme: nutná znalost práce na PC - ovládání moderních technologií, focení vozidel a jejich důsledná kontrola, čistý TR, certifikát strážného, zkušenosti v oboru nutné.
Náplň práce: evidence kamionů, evidence firem, vyplňování dokumentů, obchůzková činnost. Nabízíme: stabilní práci, pravidelný příjem, firemní oděv, práci v kolektivu, odměnovou složku dle výkonu.